طراحی سایت حرفه ای و ارزان با شهریار قربانی
29 دسامبر

طراحی سایت حرفه ای و ارزان

طراحی سایت حرفه ای و ارزان با شهریار قربانی

طراحی و برنامه نویسی وب سایت

ما براساس بهترین طرحبندی وب سایت هایی نوین و خلاقانه را طراحی میکنیم بصورتی که بهترین استاندارد های روز دنیا در آنها به کار رفته باشد.

خدمات پشتیبانی وب سایت

همیشه میتوانید روی پشتیبانان ما حساب کنید آنها با تخصص خود میتوانند پشتیبانی وب سایت شما را برعهده گرفته و با انتشار محتوای مناسب در بستر وب سایت شما در همه حال دستیار شما باشند.

طراحی کاملا واکنشگرا

ما بصورت دقیق تمرکز خود را روی واکنشگرا بودن وب سایت قرار میدهیم بطوری که وب سایت نهایی در همه موبایل ها و تبلت ها بدرستی و دقیق نمایش داده شود.

بهینه سازی و سئو وب سایت

یکی از مهمترین راهکارها برای افزایش رتبه وب سایت و بدست آوردن مشتریان جدید، استفاده از وب سایت های بهینه شده از لحاظ سرعت می باشد که یکی دیگر از خدمات تخصصی ماست.

خدمات میزبانی وب

تخصص و اراده ما ارائه سرویس های پر سرعت ، مطمئن و مطابق با تکنولوژی روز دنیاست . ما با افتخار، میزبان بیش از هزار مشترک بوده ایم. اگر تاکنون عضو خانواده ما نشده اید ،جای شما در جمع ما خالیست. پیشاپیش ورودتان را به این خانواده تبریک می گوییم.

طراحی و توسعه وب سایت

طراحی وب سایت ، طراحی لوگو ، برنامه نویسی ، رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری(UX) از جمله فعالیت های این مجموعه آی سورنا میباشد.رعایت استاندارد ها و واکنش گرایی سایت (نحوه نمایش سایت در دستگاه ها با صفحه نمایش بزرگ و کوچک ) جز اصول اولیه این تیم است. ما آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت،کلیه توان خود را برای کسب رضایت مندی مشتریان خود بکار میگیریم و حتی در زمان بروز مشکل، نجات سایت ایده ابتکار آفرینان سورنا پشیبان شما خواهد بود. تا رسیدن به رویاهایتان تنها چند قدم فاصله دارید..

برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن موبایل

با خدمات برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن اندروید و iOS بالوین، برند خود را در هر زمان و هر مکانی در دسترس مخاطب خود قرار داده و با افزایش رضایت مشتری، شاهد رشد روزافزون کسب و کار خود باشید.

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

نوشته‌های تازه